O nás

Naše škola vyrostla majestátně na kopečku nad vsí. Po půl století shlíží dolů do údolí a sleduje generace svých žáků, kteří prošli jejími dveřmi. Sama prošla za tu dobu vývojem, rekonstrukcemi a vylepšováním. Jde opravdu s dobou. K 50-tinám dostala krásné sportoviště. Získala i nový kabát a bude dál nabízet svou štědrost v podobě nejlepšího a nejmodernějšího vzdělávání pro nové generace svých absolventů.

Jsme plně organizovaná škola s 9-ti ročníky a profesním pedagogickým sborem. Máme vlastní školní jídelnu, školní družinu a školní klub. Zajišťujeme vzdělávání dětem ze širokého okolí. Obohatili jsme výuku o pěkná sportoviště vybudovaná na pozemku zahrady. Máme k dispozici vše, co jakákoliv velká škola. Počty žáků ve třídě umožňují ke každému individuální přístup.

Dsc02062

Konverzace v anglickém jazyce

Naše škola se v letošním roce 2019/2020 zaměří na rozšíření výuky anglického jazyka. Hodiny jsou obohaceny o předmět Konverzace v anglickém jazyce pro žáky 8. a 9. ročníku. Do hodin dochází lektor, rodilý mluvčí anglického jazyka. Výuku obohatí o své zkušenosti, zážitky, ale hlavně namotivuje žáky k důležitosti a potřeby znalosti anglického jazyka.

Img_0798

Img_0801