ZBYTEČNĚ NESVÍTÍME

Projekt Zbytečně nesvítíme

Žáci sledují ve třídě v době vyučování celkovou dobu rozsvícených osvětlení, počet a vše zapisují. Koncem května výsledky vyhodnotíme.

  Každý den zapisujeme do grafu čas osvětlení.

ZBYTEČNĚ NESVÍTÍME

                          Od dubna 2011 jsme pravidelně v době vyučování sledovali celkovou dobu rozsvícených osvětlení, kterou jsme zaznamenávali do grafu. Své spolužáky jsme neustále upomínali, aby zbytečně nesvítili a snažili jsme se všude zhasínat. Graf nám ukázal, že spotřeba elektrické energie během těchto měsíců určitě klesla. Samozřejmě, že je to dáno i ročním obdobím, kdy už ve škole v dopoledních hodinách svítíme minimálně. My se o úsporu energie ale budeme snažit i nadále během dalšího školního roku. Naměřené hodnoty: viz graf,

Projekt 5. Třída 2011/2012

ZBYTEČNĚ NESVÍTÍME

  V tomto projektu budeme pokračovat i v letošním školním roce. Své spolužáky budeme nadále upomínat, aby zbytečně nesvítili. Pokud budeme muset svítit ve třídě, budeme se snažit svítit úsporně. Chránit životní prostředí je naším hlavním cílem!!!

Základní škola Měcholupy, okres Louny

Projekt 5. ročníku pro šk. rok 2011/12

ZBYTEČNĚ NESVÍTÍME

                          Od září 2011 pravidelně v době vyučování sledujeme celkovou dobu rozsvícených osvětlení, kterou zaznamenáváme do grafu. Své spolužáky neustále upomínáme, aby zbytečně nesvítili a snažíme se všude zhasínat. Graf nám ukazuje, že spotřeba elektrické energie přibližující se zimou stoupá. My se o úsporu energie ale budeme snažit i nadále během dalšího školního roku. Naměřené hodnoty si pečlivě zaznamenáme.

                                                            Žáci 5. třídy

29. 11. 21011  Stále sledujeme, zda zbytečně nesvítíme.

Projekt „Zbytečně nesvítíme“  

 Žáci pravidelně v době vyučování sledovali celkovou dobu rozsvícených osvětlení, kterou zaznamenávali do grafu. Své spolužáky neustále upomínali, aby zbytečně nesvítili a snažili se všude zhasínat. Graf nám ukázazuje, že spotřeba elektrické energie během těchto měsíců stále klesá. Samozřejmě, že je to dáno i ročním obdobím, kdy už ve škole v dopoledních hodinách svítíme minimálně. My se o úsporu energie ale budeme snažit i nadále během dalšího školního roku. Prvořadým úkolem je totiž šetřit elektrickou energii a tím chránit naše životní prostředí.  

      

Kontakty

ŠKOLA  OTEVŘENA

PO-PÁ  8hod. - 14hod.

Nejlépe po tel.domluvě

T +420 415 722 512

W www.zsmecholupy.cz

E cirova@zsmecholupy.cz

obec Měcholupy

www.mecholupy-sc.cz

projekt COMENIUS

http://amazingbook.serbis.fr/

Sdílejte s námi