1.ODDĚLENÍ

2020/2021

Naše Džungle oddělení :)

Září  

Naše nová družina "Vítejte v Džungli"! Poznáváme nové kamarády, osvojujeme si nová pravidla, relaxujeme, hrajeme hry ve družině, na školním a fotbalovém hřišti.

Inkedzari2_li_2Zari1_3Img_5622_2Img_5654_2Img_5662_2Img_5664_2

Img_5730_2Img_7272

Říjen 

Sledujeme změny v přírodě, sbíráme listy, vyrábíme obrázky, hrajeme různé hry. 

Listopad 

V listopadu vyrábíme duchy. Malujeme podle šablon, stříháme lepíme. Poslední týden vyrábíme adventní tvořivé krabičky, každý den plníme různé úkoly, tím si krátíme čas do Vánoc.

Prosinec

Zavítali k nám čertíci. Vyrábíme ozdoby na vánoční stromeček a kapříky. Pod stromeček jsme našli dárečky a pomalu jsme se loučili se starým rokem s nadějí, že ten další bude lepší.

Leden

Celý leden sportujeme. Ve družině jsme měli turnaj v deskových hrách a fotbálku. Vítězové dostali medaile, ostatní diplom a sladkost. Konečně mrzne, padá sníh. Hurá jdeme bobovat!!! Stavíme sněhuláky, děláme sněhové anděly, válíme sudy. Na školním hřišti jsme vytvořili sněhové iglú - to byla práce! 

Únor

Vyrábíme masky a připravujeme se na masopust. Spousta masek, jedna hezčí než druhá. K tomu jsme měli spoustu dobrot, také šampus. Připravili jsme si raut. Soutěžili jsme, tancovali, celá škola se třásla v základech, pak přišli jarní prázdniny, bohužel už jsme se do školy nemohli vrátit. Děkuji všem rodičům, kteří nám poslali dobrůtky na karneval, moc jsme si to užili.  

Kontakty

ŠKOLA  OTEVŘENA

PO-PÁ  8hod. - 14hod.

Nejlépe po tel.domluvě

T +420 415 722 512

W www.zsmecholupy.cz

E cirova@zsmecholupy.cz

obec Měcholupy

www.mecholupy-sc.cz

projekt COMENIUS

http://amazingbook.serbis.fr/

Sdílejte s námi