PROJEKT 2009/2

Naší škole byl schválen další projekt a to z oblasti "Preventivní programy realizované školami a školskými zařízeními". Název projektu je: "PODPORA VYROVNÁNÍ VZDĚLÁVACÍCH ASYMETRIÍ". Projekt je financován za podpory financování z prostředků MŠMT ČR.

Sportovní odpoledne

V rámci projektu VČASNÁ INTERVENCE A PODPORA VYROVNÁNÍ VZDĚLÁVACÍCH ASYMETRIÍ U DĚTÍ Z SOCIÁLNĚ DEPRIMOVANÉHO PROSTŘEDÍ jsme se v sobotu 10. 10. Společně s žáky naší školy sešli na školním hřišti, kde si každý dle libosti mohl zahrát minigolf, petangue, kuželky, stolní tenis. Počasí však nebylo příznivé, přesto se žáci vyřádili a na závěr jsme si společně opekli buřty.

Mgr.Helena Gondeková