KROUŽKY / ŠKOLNÍ KLUB

Přihláška do školního klubu - Prihlaska-klub

Rozvrh-krouzky

Školní klub je otevřen PO - PÁ 11:20 - 14:30

Zákaz používání mobilních telefonů či chytrých hodinek bez svolení dozoru.

Klub je přednostně určen pro dojíždějící žáky a žáky 2.stupně.

Vážení rodiče, v případě, chcete-li přihlásit Vaše dítě do některého z nabízených kroužků nebo školního klubu prosíme o vyplnění přihlášky. Přihláška, která nebude podepsána rodičem, nebude považována za platnou!

Upozorňujeme, že kroužek nemusí být kvůli nedostatečného zájmu otevřen.

Dozor nad účastníky kroužků i klubu zajišťujeme pouze po dobu časově vymezenou pro příslušný kroužek (či otevírací dobu klubu) včetně 5 minut před jeho zahájením a 5 minut po jeho skončení, a to v prostorách místa konání. Docházka na kroužek i do klubu je povinná, popř. nepřítomnost omluvena rodičem. Při neomlouvání docházky či nevhodném chování může být žák z kroužku vyloučen bez nároku na vrácení peněz.

Přihláška na kroužek je závazná na celý školní rok. Odhlášení z kroužku i klubu je možné na konci pololetí bez nároku na vrácení peněz.

Kroužky začínají v říjnu a končí v květnu. Cena za pololetí je 400,-. Platby a přihlášky za 1.pololetí se odevzdávají do 15.9.2023 asistentce ředitelky.

Platby za 2.pololetí se odevzdávají do 1.3.2024.

Klub se otevírá v září a končí v červnu.

Podepsáním přihlášky zároveň rodiče vyjadřují souhlas se zpracováním osobních údajů (žáka) podle zák. č. 101/2000 Sb .

V klubu se žáci řídí pravidly a vnitřním řádem školního klubu.