ENERGIE VODY A VĚTRU

Naše škola získala v roce 2012 další dotaci na projekt:

Využití energie vody a větru v praxi Ekoškoly

V rámci projektu byly vybudovány zařízení na využití netradičních zdrojů energií, jak v exteriéru školy - funkční vodní kolo a větrná elektrárna, která bude dodávat energii do venkovní učebny, společně se solárním panelem.

PROJEKT JE PODPOROVÁN ÚSTECKÝM KRAJEM

Logo_uk_spopiskem_2

Energie vody a větru

Projekt ZŠ Měcholupy - ENERGIE VODY A VĚTRU

Naše škola získala v roce 2012 další dotaci na projekt:

Využití energie vody a větru v praxi Ekoškoly

Ve školní laboratoři byly zakoupeny plně funkční modely parního stroje a funkční zařízení na využití energie vody pro výrobu elektrické energie - vodní hodiny, vodní kalkulačka, využití energie ovoce a zeleniny a další výukové pomůcky pro potřeby výuky ekologie, fyziky a chemie. Nabízíme všem školám exkurzi v naší laboratoři s ukázkou využití netradičních zdrojů energie.

PROJEKT JE PODPOROVÁN ÚSTECKÝM KRAJEM