festival očima generací

Recyklohrani-150x134

Ps2013b

Srdce

Líbilo se ti letošní koláčobraní?

Základní informace

Naše škola vyrostla majestátně na kopečku nad vsí. Po půl století shlíží dolů do údolí a sleduje generace svých žáků, kteří prošli jejími dveřmi. Sama prošla za tu dobu vývojem, rekonstrukcemi a vylepšováním. Jde opravdu s dobou. K 50-tinám dostala krásné sportoviště. Získala i nový kabát a bude dál nabízet svou štědrost v podobě nejlepšího a nejmodernějšího vzdělávání pro nové generace svých absolventů.

Jsme plně organizovaná škola s 9-ti ročníky a profesním pedagogickým sborem. Máme vlastní školní jídelnu, školní družinu a školní klub. Zajišťujeme vzdělávání dětem ze širokého okolí. Obohatili jsme výuku o pěkná sportoviště vybudovaná na pozemku zahrady. Máme k dispozici vše, co jakákoliv velká škola. Počty žáků ve třídě umožňují ke každému individuální přístup.

Dsc02062