Radost seniorům

Koledy se seniory

11.12.2017 byly děti že školní družiny tradičně rozveselit seniorky na Obecním úřadě v Měcholupech. Tentokrát se v duchu Vánoc rozezněly koledy v doprovodu fléten a činelek a vánoční básně. Babičkám se vystoupení moc líbilo a ke zpěvu koled se také přidaly. Nechyběla ani přítomnost paní starostky, která stejně jako všechny seniorky dostala od dětí vánoční přání a dáreček, jež děti vyráběly v družině a na oplátku děti od babiček dostaly sladkosti a cukroví. Všechny děti byly moc šikovné a velice je chválím.

Pavlína Havlová

(vychovatelka ŠD)

Y518Y519

Y521Y524

Y525Y526

Y527Y529

Y520Y528

Radost seniorům

V pondělí 9. října v odpoledních hodinách se v místnosti Obecního úřadu v Měcholupech uskutečnilo pravidelné setkání zdejších i přespolních seniorů. U kávy debatují o svých radostech i strastech. Toto setkání jsme přišli zpestřit žáci z obou oddělení školní družiny, které pod vedením svých družinových vychovatelek nacvičily básničky a krátkou dramatizaci pohádek. Nechyběly ani drobné dárečky. Pro obě věkové skupiny to tak bylo příjemně trávené odpoledne v podzimních sychravých dnech.

Y145